Z łatwością zarządzaj dyskusjami na Facebooku 

Sotrender to teraz także Twój najlepszy asystent w monitorowaniu i moderowaniu dyskusji toczących się na pod postami i reklamami na Facebooku, a także na Messengerze. 

Wypróbuj moderację
Zrzut ekranu 2019-11-25 o 12.44.35
Co wyróżnia moderację w Sotrenderze?

Zawsze znasz kontekst dyskusji

W Sotrenderze masz zawsze dostęp do podglądu komentowanego posta i reklamy, a także wiadomości. Dzięki temu znasz od razu kontekst każdej wypowiedzi.  

 

Monitorujesz historię zmian

Inaczej niż w panelu Facebooka, usunięte komentarze pozostają do Twojego wglądu. Będziesz również wiedzieć, kto dokonał ostatniej aktywności na nim. 

Będziesz na bieżąco

Dzięki funkcji grupowania komentarzy i wiadomości danego użytkownika, masz wgląd w całą historię rozmowy, co pozwoli skuteczniej odpowiedzieć na jego problem.

Analizuj sentyment dyskusji

Analiza sentymentu pozwoli Ci być na bieżąco z odczuciami klientów w stosunku do Twojej marki. Ponieważ w Sotrenderze działa ona w czasie rzeczywistym, możesz szybko priorytetyzować, na które komentarze należy odpowiedzieć w pierwszej kolejności, by uniknąć kryzysu. 

Wypróbuj moderację
sentiment gif
landing page tag gif

Dobra organizacja to podstawa

Korzystając z predefiniowanych tagów, zachowasz porządek oraz zaoszczędzisz czas. Będziesz efektywniej planować swoją pracę, wiedząc na które komentarze i wiadomości już odpowiedziałeś, a które wymagają sprawdzenia. 

Wypróbuj moderację

Notyfikacje w czasie rzeczywistym 

Nie musisz odświeżać strony, by otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach i wiadomościach. 

W trakcie odpowiadania na dotychczasowe komentarze, powiadomienia o nowo dodanych pojawią się automatycznie.
W ten sam sposób działa odpowiadanie na wiadomości. 

Wypróbuj moderację
GIF real time moderation

Dziel wspólną przestrzeń

W pracy z innymi moderatorami ważne jest byście byli na bieżąco oraz znali ogólny kontekst wszystkich toczących się dyskusji. Dzięki funkcji grupowania komentarzy w Sotrenderze, z łatwością prześledzisz rozmowy z innymi użytkownikami. 

Skorzystaj z innych funkcji Sotrendera

Analityka 

Analizuj swoje działania na Facebooku, Instagramie, YouTube'ie oraz Twitterze. Dowiedz się więcej o swoich odbiorcach oraz efektywności publikowanych treści. 

Monitoring konkurencji 

Analizuj profile swoich konkurentów oraz prowadzone przez nich działania. Bądź o krok przed nimi, mając świadomość ich sukcesów i porażek. 

Raportowanie

Zaoszczędź nawet kilka godzin miesięcznie na żmudnym raportowaniu. Udokumentuj swoje sukcesy, dzięki naszym kompleksowym i profesjonalnym raportom.

Skuteczniej odpowiadaj na zapytania klientów

Mając dostęp do historii rozmowy z każdym użytkownikiem i znając jej kontekst, łatwiej będzie Ci budować relacje z klientami oraz odpowiadać na pojawiające się problemy.